З Днем міста!!!!
Свято Першого дзвоника
Закриття лагеря "Дружба"


20 червня 2017 року відбулося закриття пришкільного табору «Дружба» в ЗНЗ №19. Концерт «Від усієї душі» та карооке  створили теплу, доброзичливу атмосферу прощання з табором. Юні артисти порадували всіх своїми виступами.

 

 Місяць червень не пройшов даремно, він був чудовим для дітей, які відпочивали у таборі «Дружба». Взагалі, життя у таборі дітям запам’ятається надовго, і вони неодноразово захочуть бути його активними учасниками. Бо кожен день життя табірної зміни допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути спритними і сміливими, дружніми і чесними, добрими і творчими.

 

 


Навчальний заклад створив умови для педагогічно обгрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, що дало можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.

 

Все, що сприяло змістовному і цікавому життю в пришкільному таборі стало результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. Особливу увагу приділили фізично-оздоровчому, національно-патріотичному вихованню. За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку.

 

 Табір зачинив свої двері залишаючи почуття легкої задуми з приводу швидкоплинності всього, що наважується радіти життю... Робота в таборі була побудована так, щоб кожен новий день приносив вихованцям безлч нових вражень, нових відкриттів. І, мабуть, найвишою оцінкою нашої роботи було бажання дітей залишитися у таборі після його закриття...Гра Джура


16.06.17  до вихованців пришкільного табору "Дружба"  при  ЗНЗ № 19  завітали  в гості волонтери  Чернігівського  обласного  осередку  ВГО  "Сокіл", з дітьми була проведена  спортивна гра «Джура». Гра «Джура» плекає в молодих українцях найкращі риси воїна-захисника України, гордість за нашу державу та її героїчну історію.

Волонтери  розказали дітям, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, продемонстрували різні види зброї та, дозволили потримати їх в руках.
Фоторепортаж про життя пришкільного табору «Дружба»


Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

 

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Щороку в нашій школі працює табір відпочинку „Дружба “ з денним перебуванням при ЗНЗ № 19. У таборі діти цікаво проводять свій час

Оздоровча кампанія «Літо-2017» проходила під назвою «Крокує літо по планеті». Для вихованців нашого табору було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій та свят.
5 травня було проведено флешмоб до Дня Пам'яті та примирення
Заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні


У 19 лютого 2017 вшановували  память Героїв Небесної Сотні. Були проведені уроки пам'яті, лінійка-реквієм «Свіча пам’яті».

 

Були присутні начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Білогура В.О.,

 

Голова громадської організації  «Єдина родина» Шанський М.М.,  родини загиблих героїв АТО, родина загиблого в АТО випускника школи 1992р. Барановського Вячеслава Миколайовича, його однокласники,класний керівник Шиш В.Ф.

 

 Події Майдану та неоголошена війна проти українського народу у ХХІ столітті стали центральними подіями новітньої історії не лише в Україні,але й Європи та світу. Ця подія сприяла відродженню цінностей свободи, гідності переосмисленню багатьма людьми свого призначення, народження нової української молоді. На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини,європейське майбутнє України, учні підготували вірші, виконували пісні «Журавка», «Повертайся живим», «Над землею тумани», «Україна -це ти». Гуртківці танцювального колективу «Аеліта» хореографічну композицію «Чекай мене». Під мелодію гімну Небесної сотні "Пливе кача" ведучі назвали імена героїв, запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання пам'ять ро героїв.

 

 

Відкриття панорами «Герої не вмирають» (3 поверх ЗНЗ № 19)
Конкурс "Соняшник"