15 січня 2016 року в ЗНЗ №19 було проведено концертну  програму «Щедрий вечір,добрий вечір»
 

 

 

13 січня 2016 року в ЗНЗ №19 відбувся благодійний ярмарок «З Україною в серці» . Зібрані кошти (5003 грн.) спрямовані на створення панорами «Герої  Небесної Сотні»
З Новим Роком в добрий час
Дід Мороз іде до нас,
А до тебе хай завітає
З тим що серце забажає,
Хай принесе тобі у хату,
Щастя й радості багато
Хай здоров’я повний міх
Покладе на твій поріг!
20-25 грудня були проведені новорічня свята для 1-11 класівАЄЛІТА - найкраща!


 

20 грудня 2015 року, у міському Палаці культури, пройшов щорічний концерт клубу спортивно - бального танцю АЄЛІТА під керівництвом Ольги Володимирівни Мірошниченко.

 

 

Видео сюжет
Учні школи прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі  малюнку "ПРОСТО НЕБЫЛИЦЫ", який проходить у місті Львів. У Львів 12.12.2015 к 14.00 їздила родина Сердюка Максима та керівник кружка Палітра Пильцова Н.В. 

Діти отримали кубки и буклети. В буклет увішли не всі роботи, тільки найкращі. Серед найкращіх робіт, які війшли до буклету, роботи Сердюка Максима и Ткаченко Марії
 

 

19 грудня - день святого Миколая.Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам.Було проведено свято для учнів 1-4 класів "Святий Миколай,до нас у гості завітай"
6 грудня День Збройних Сил України.
За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки -
Низький уклін і тричі "СЛАВА!"
Українські захисники!

Було проведено конкурс пісні "Свято мужності і відваги" серед учнів 5-11 класів
30 листопада була проведена презентація5-8 класів"У колі друзів",де кожен клас представив свій колектив.
 

 

 

 

На належному рівні   22 листопада 2015 року в школі 19 відбулися скорботні заходи приурочені до роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні та Дня вшанування пам'яті жертв голодоморів.
 

 

 

 

 21 листопада – День гідності та свободи .

У українському календарі з’явився ще один пам’ятний день.Була проведена лінійка пам"яті "Віднині і навіки" для учнів 5-х класів
Пройшло свято осені... Осінь - золота пора...
День захистника України


У день свята Покрови Божої Матері, 14 жовтня, ми вперше відзначатимемо державне свято – День захисника України.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Цього ж дня на державному рівні з 1999 року відзначається День українського козацтва.


 

 

 

 

Серед учнів 5-8 класів було проведенно фестиваль "Козацькі забави".


До школи завітали воїни, які брали участь у проведені АТО, волонтери "Жіночої сотні Ч", атаман Чернігівського реєстрового козацтва Володимир Мелашенко. Подію висвітлили кореспонденти Чернігівського громадського телебачення.


До Дня захистника України пройшла акція "Допомога бійцям", де учні школи зібрали теплі речі, виготовили оберіги-мотанки, написали листи підтримка воїнам, які захищають країну у цей важкий час.


Для першокласників було проведено "Посвята в козачата". На свято завітали гості, які подарували дітям подарунки та солодощі.
Низький уклін Вам вчителі!


Ми хочемо вас привітати
У цей святковий осінній день
Тепла і сонечка побажати
І щоб радісно вам було кожен день!
Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!
Конкурс малюнку "Чернігів стародавній"


25 вересня до Дня міста у школі прйшов конкурс малюнку на асфальті "Чернігів стародавній". У конкурсі прийняли участь учні 2-11 класів.

 
В школі пройшов флеш-моб "Чернігів - рідне місто моє"


22 вересня до дня міста учні 2-5 класів підготували та провели  флеш-моб "Чернігів - рідне місто моє". Діти за допомогою жовто-блакитних аркушів виклали напис ЧЕРНІГІВ
Свято Першого дзвоника "Літо чарівне, прощавай, привіт, Осінь золота"


- Це справді всенародне свято, - сказала директор школи Людмила Григорівна Шелупець у своєму виступі. У цей тривожний час, школа прийняла у свої стіни близько 20 учнів із східних регіонів України. На заході прозвучали привітання від депутатів Чернігівської міської ради та народних депутатів Валерія Дубіля та Владислава Атрошенка. Піснею привітав учнів колишній випускник школи, а нині народний артист України, соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергій Сулімовський. Звучить шкільний дзвінок, і учні вирушають на Перший урок. Суспільно-політична ситуація і події останніх місяців, зумовили тему Першого уроку, нового навчального року - «Чернігів - рідне місто моє»